Audi A3
Limousine 30 TFSI S edition | DEMO ! | Navigatie Apple Carplay/Android Auto Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Virtual Cockpit Climate Control Getinte ramen Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 30.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.890,-
LEASEPRIJS: € 425,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.159,88 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 30 TFSI S edition | DEMO ! | Navigatie Apple Carplay/Android Auto Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Virtual Cockpit Climate Control Getinte ramen Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 26 mei 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 32.088 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 425,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-817-DK |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.260 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Full LED-koplampen inclusief LED achterlichten
- Mythos zwart metallic
- S Line exterieur
- Velgen, 5-arm, 8Jx17, bandenmaat 225/45 R17
- Aluminium raamlijsten
- Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Privacy glass
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Voorruit warmtewerend
- Infotainment
- Audi smartphone interface
- MMI navigatie plus
- Audi connect Navigation & Infotainment (3 jaar)
- Audi phone box light
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- Bekleding, stof "Pulse"/Mono.pur met S embleem
- electronic climate controle
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Decoratielijsten, aluminium "Spektrum" donker
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus, met stuurpaddels
- Hemelbekleding in zwart
- Middenarmsteun voor A4
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks met schakelpaddels
- stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Adaptive cruise control
- Audi pre sense front
- Uitwijkassistent
- Airbags voor bestuurder en voorpassagier; passagiersairbag uitschakelbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningsweergave
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- Lane departure warning
- parkeer assistent
- Parkeerhulp achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Parkeerassistent (inclusief parkeerhulp voor en achter)
- Sportonderstel
- start/stop systeem